Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» єднає

image 648732727 квітня 2021 року відбулася традиційна зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів-документознавців ФЛСК НАУ з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською і випускниками КІТЗ НАУ, які навчаються за ОПП «Діловодство». Учасників заходу об’єднало те, що вони навчаються-працюють на одній спеціальності, але за різними ОПП у різних структурних підрозділах НАУ.

На наш погляд, розповіді здобувачів вищої освіти про навчальну, виховну та наукову роботу були цікавими для наших майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, адже вони ознайомилися з організацією навчання в НАУ «із середини». Так, студентка ДК-321Б Анастасія Татуян розповіла про позанавчальну, виховну та наукову діяльність, зосередивши увагу на власному досвіді учасника конкурсу-2020/2021 стипендіальної програми «Завтра.UA»; студент ДК-221Б, голова студради ФЛСК, Ігор Шевченко ознайомив із досягненнями та планами студентського самоврядування НАУ; студентки ДК-421Б Ірина Герасимчук та Софія Гуменюк поділилися враженнями про стажування, яке вони проходили у Нацбанку України, розказали про участь у PR-кампанії на тему: «Протидія насиллю, булінгу та дискримінації серед молоді» і розробці вебсайту для інформування студентів: «STOP булінг».
Гаранти програм, доценти кафедри історії та документознавства Людмила Володимирівна Божук і Тетяна Сергіївна Клиніна, закцентували увагу випускників КІТЗ НАУ на особливостях ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» і ОПП «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації». Про шляхи вступу до НАУ, етапи вступної кампанії та перелік предметів ЗНО проінформувала доцент кафедри Інна Леонідівна Шевчук. Викладач кафедри Тетяна Євгенівна Курченко, канд. іст. наук, доцент, зауважила на специфіці фахових випробувань, які мають здавати майбутні абітурієнти, вступаючи на 2-ий чи 3-ій курси спеціальності 029. Доцент кафедри Наталія Вікторівна Бем розповіла про високий рівень написання та захисту кваліфікаційних робіт, про роботу зі стейкхолдерами.
Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Сподіваємося, що традиції та грані співпраці між НАУ та КІТЗ і надалі будуть міцніти й розвиватися.

image 6487327

З 1