Освітній захід: Ukrainian language matter!!!

unnamed

Упродовж лютого 2021 року доктором педагогічних наук, доцентом кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Мельник Наталією Іванівною було організовано та проведено освітній захід присвячений Дню української мови (21 лютого) та 145-річчю відомої української письменниці, поетесі та громадській діячці Лесі Петрівні Косач (Лесі Українки) (25 лютого).

Участь в освітньому заході прийняли студенти 1-3-х курсів спеціальностей «Психологія», «Право» та «Соціальна робота» на тему: «Ukrainian language matter!!!». У ході заходу було обговорено актуальні проблеми студентства пов’язаних з мовною ідентифікацією, особливостями особистісного самовираження через мовні засоби та проблеми мови у сьогоденні сучасної України. Результатом спільних обговорень стало створення сторінки на Facebook “Education, Development and Personal Values” (https://www.facebook.com/groups/1054524788289214) із запуск челенджу “My langueage is my country's bounderies!” спрямованого на сприяння формуванню у студентів свідомої громадянської позиції та компетентності у демократичних вимірах сучасної української держави. Підсумком заходу було розуміння студентами значення толерантного сприйняття думок співрозмовників різних національностей, прийняття відмінної від власної позиції тощо. За результатами освітнього заходу зі студентами було обговорено важливість ціннісних орієнтирів особистості у питаннях української мови та культури, її самобутності та неповторності, краси та багатогранності. Тематикою наступних освітніх заходів визначено проблеми іншомовної лінгвістичної компетентності та її значення для сучасного покоління.