Про «пастки» свободи у неоліберальному соціумі: філософський кіноклуб

980315 березня 2021 року за сприянням Навчально-наукової лабораторії інноваційних методів викладання філософських дисциплін в онлайн-режимі на платформі Classroom (Meet) відбулося засідання філософського кіноклубу.

Модераторами виступили доцент Орденов Сергій Сергійович та завідувач Навчально-наукової лабораторії інноваційних методів викладання філософських дисциплін кафедри філософії ФЛСК Клешня Ганна Миколаївна.

Предметом обговорення зустрічі став британський документальний фільм «Пастка. Що сталося з нашою мрією про свободу?» виробництва ВВС (2007) режисера Адама Кертіса. Були розглянуті проблеми сучасного суспільства в контексті реалізації концептів позитивної і негативної свободи І. Берліна, а також суперечності пов’язані з інтеграцією моделі неоліберальних відносин у глобальному соціумі.
У кіноклубі брали участь магістранти групи ФЛСК-540. Відзначимо активність у обговоренні Дудніка Владислава; Саладіс Інни; Губарь Оксани; Панкова Дениса.