Вчена рада факультету

strFLSKlogB18 березня 2021 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Засідання пройшло із дотриманням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Головним питання порядку денного була доповідь завідувача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Івана Вржесневського «Соціальний статус студента спортсмена в інституціональній площині України: поточний стан і перспективи». У ній він представив аналіз сучасного стану розвитку рухової активності, фізичного виховання та мотивації до занять фізичною культурою здобувачів вищої освіти. Особливу увагу завідувач звернув на здобутки студентів Факультету в різноманітних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, турнірах та спортивних заходах.
За результатами обговорення вчена рада схвалила доповідь та ухвалила низку рішень для підвищення мотивації здобувачів вищої освіти до фізичного виховання й спорту та їх участі в спортивних гуртках.
Окремими питаннями порядку денного були клопотання від кафедр щодо погодження освітньо-професійних (освітньо-наукових) програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти у Національному авіаційному університеті; представлення до нагородження науково-педагогічних працівників Факультету нагородами різного рівня, відрахування здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, затвердження до друку монографії та збірника наукових праць.
Серед різного було заслухано інформацію голови студентської ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ігора Шевченка щодо створення сектору студентського кураторства та формування єдиного інформаційного середовища спеціальностей Факультету. Вчена рада підтримала пропозиції голови та запропонувала сприяти координації та активізації роботи студентської ради з метою оперативного вирішення питань освітнього, наукового, виховного процесів.

2021-03-21 18-47-29

зображення 2021-03-21 18-47-28