Міжнародна наукова конференція WIAD21

27-28 лютого 2021 року завідувач кафедри історії та документознавства Ірина ТЮРМЕНКО, доцент кафедри історії та документознавства Леся ХАЛЕЦЬКА та доцент кафедри англійської філології і перекладу Ірина СТРУК взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції WIAD21, яка пройшла на базі університетету Миколая Коперника в Торуні (Республіка Польща).

В обговоренні нагальних питань сучасного світу взяли участь найбільш впливові та відомі у різних галузях знань науковці, діячі, спікери, інфлуенсери та письменники. На пленарному засіданні доповіді вражали різноманіттям напрямів дослідження від фізичного, як-от: впровадження електроного лікування до духовного – як цікавість штовхає світ до розвитку, а недоречне безстрашшя до хаосу та стагнації.
На другий день конференції викладачам випала унікальна можливість прослухати вузькогалузеві теми досліджень та долучитися до обговорення нагальних освітянських питань.