Національний банк України та Національний авіаційний університет: грані співпраці

дк1

22 лютого 2021 року відбулася онлайн зустріч студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», викладачів кафедри історії та документознавства ФЛСК із фахівцями Національного банку України.

Заступник Департаменту стратегії та розвитку НБУ, начальник управління стратегічного аналізу та планування Михайло Миколайович Відякін у своїй доповіді на тему «Що таке центральний банк? Навіщо він потрібен?» розповів історію створення особливого центрального органу державного управління з незалежним статусом, окреслив основні завдання, функції та сфери відповідальності і впливу Нацбанку.
Начальник відділу офіс-адміністраторів управління діловодства Департаменту забезпечення діяльності Національного банку України Тетяна Сергіївна Гриценко провела мінілекцію на тему «Сучасний, відкритий, незалежний Національний банк: сервіс внутрішніх адміністративних послуг». Лекторка закцентувала увагу на особливостях опрацювання документів у НБУ, структурі та напрямах діяльності відділу офіс-адміністраторів, розповіла про підсумки пілотного проєкту, який мав на меті оптимізувати діловодний процес. Тетяна Сергіївна детально окреслила переваги електронного архіву, СЕД «Аскод» та специфіку опрацювання документів з обмеженим доступом.
Відрадним, на наш погляд, є і той факт, що п’ятеро студентів-документознавців отримали можливість пройти двомісячне стажування у відділі ліцензування НБУ.
Завідувачка кафедри історії та документознавства Ірина Іванівна Тюрменко подякувала спікерам за змістовну інформацію, що є необхідною для студентів, які в майбутньому будуть документознавцями й інформаційними аналітиками.

дк1-1

дк5