Засідання вченої ради ФЛСК

Звіт з наукової роботи ФЛСК за 2020 Вчена рада 16.12.20 оновлено16 грудня 2020 року відбулося засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, на якій було обрано голову вченої ради факультету в.о. декана ФЛСК Н. Ладогубець.

Головним питанням порядку денного була доповідь заступника декана з наукової та міжнародної діяльності А. Кокарєвої «Про стан і перспективи наукової та міжнародної діяльності у 2020 році».

У доповіді Анжеліка Миколаївна представила змістовний зріз роботи кафедр Факультету за вказаний період та здійснила глибокий аналіз науково-методичної та міжнародної діяльностей, крізь призму їх якості й ефективності. Особливу увагу заступник декана звернула на здобутки студентів Факультету в різноманітних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, стипендіальних програмах, а також ріст публікаційної активності у виданнях Scopus/Web of Science.

За результатами обговорення вчена рада схвалила доповідь та ухвалила низку рішень для покращення публікаційної активності викладачів та їх участі в міжнародник проектах.

Наприкінці засідання в.о. декана факультету привітала колег з прийдешніми святами та побажала усім міцного здоров’я і віри, добра, сімейного затишку, сили та натхнення на плідну роботу, удачі у досягненні нових перемог.