Готові до протидії ризикам

001  4 грудня 2020 року студенти-соціологи 2 курсу разом із кураторкою – кандидаткою соціологічних наук, доценткою кафедри соціології та політології Аллою Яковенко взяли участь у проведенні години корпоративної культури,   присвяченої Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Присутні на онлайн-зібранні обговорювали визначення та ознаки СНІДу, форми та стадії інфекції ВІЛ, нинішній стан профілактики захворювання та методів терапії хворих, історію Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, перший факт діагностування хвороби, дані про поширення епідемії СНІДу у світі, шляхи зараження, символ антиСНІДівського руху, випадки інфікування відомих особистостей (таких як Р. Нурієв, Ф. Мерк’юрі, М. Девіс, І. Джонсон, К. Херинг, К. Шварцкопф, Р. Хадсон, М. Девіс, К. Рааб, Ж.-П. Арон, Х. Біпек, В. Руссо, М. Гі, М. Фуко, Е. Перкінс, Л. Берейс, А. Зап, Б. Четвін тощо).
Окремо було наголошено на етиці й необхідності моральності поведінки щодо людей, хворих на СНІД, а також на сучасних небезпеках, окрім СНІДу, та дотриманні правил для збереження свого здоров’я і здоров’я своїх близьких у поточній ситуації.

Корпоративна година по СНІДу 2

Корпоративна година по СНІДу 3