Культурно-освітній візит до Європи

DSC_0001У період з 14 по 21 листопада викладачі та студенти Гуманітарного інституту здійснили візит до Польщі з метою ознайомлення з європейською освітою та для обміну досвідом. Подорож розпочалася зі Львова, де була проведена  екскурсія по визначним місцям західної перлини України. Враховуючи те, що 14 листопада в нашій державі відзначається День соціолога, студенти Гуманітарного інституту провели соціологічне опитування в одному з ВНЗ Львова стосовно студентського самоврядування університету. На польській землі першими представників нашого університету зустріли співробітники Вищої школи адміністрування та соціального управління, яка розташована у м. Ополє. За час перебування у Польщі було проведено круглі столи, де йшлося про систему освіти у Польщі та можливості навчання і стажування наших студентів за кордоном.

Приємно, що організатори туру передбачили експрес вивчення польської мови, а також тренінги з психології. Для ознайомлення з культурою Європи була організована екскурсія по Ополє та Кракову в Польщі, а також візит до Відня в Австрії. Сподіваємось, такі візити укріплюватимуть міжнародні зв’язки нашого університету та сприятимуть популяризації Національного авіаційного університету в європейському освітньому просторі.

PB150001

PB150004