Вітаємо з ювілеєм!

безымянный 1

11 грудня 2020 року відзначає свій ювілей завідувач кафедри іноземних мов за фахом Акмалдінова Олександра Миколаївна.

Акмалдінова О. М. працює в НАУ з 1962 року після закінчення з відзнакою Київського педагогічного інституту іноземних мов. Олександра Миколаївна пройшла всі щаблі педагогічної діяльності: від асистента, старшого викладача, доцента до завідувача кафедри, професора.

Ювілярка є автором та співавтором понад 300 наукових і навчально-методичних праць, в тому числі 58 підручників та навчальних посібників, 22 з яких мають грифи Міністерства освіти і науки України, Міністерства вищої освіти України, Міністерства цивільної авіації СРСР; публікації, що індексуються у наукометричних базах Scopus, Web of Science; наукові статті у фахових та зарубіжних виданнях, словники, довідники, практикуми, методичні розробки.
Олександра Миколаївна – фахівець високої кваліфікації, талановитий педагог, умілий керівник, користується авторитетом і повагою серед працівників і студентів.

За особливі заслуги у галузі освіти та науки Українии Акмалдінова О.М. нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня; медаллю: «В пам'ять 1500-річчя м. Києва »,« Ветеран праці »; почесною грамотою Міністерства освіти України; має почесне звання «Міжнародна жінка 2000 року в галузі освіти» з врученням сертифікату та нагрудного знаку Кембріджського Міжнародного Біографічного Центру й багато інших відзнак і нагород.

Бажаємо ювілярці міцного здоровья, нових досягнень та успіхів!

З повагою, колектив ФЛСК

безымянный