Exit-poll: розвиток і методика проведення

55520 жовтня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Литовченко Ірина Василівна разом зі студентами-соціологами долучилися до відкритої лекції українського соціолога, доктора філософських наук, генерального директора Київського міжнародного інституту соціології Володимира Паніотто «Exit-poll: розвиток і методика проведення».

Захід було проведено на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у форматі відеоконференції за допомогою інтерактивної платформи Google Meet.

У відкритій лекції взяли участь науковці, представники професорсько-викладацького складу та студенти з різних закладів освіти. Під час заходу учасники мали можливість поглибити свої знання з питань історії розвитку та практики проведення екзит-полів на світовому та вітчизняному рівнях, особливостей формування вибіркової сукупності, процедури та підготовки інструментарію, а також дізналися про досвід Київського міжнародного інституту соціології у проведенні екзит-полів в Україні.

IMG 4929

IMG 4933

IMG 4945

IMG 4946

Головне фото

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве