Exit-poll: розвиток і методика проведення

55520 жовтня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Литовченко Ірина Василівна разом зі студентами-соціологами долучилися до відкритої лекції українського соціолога, доктора філософських наук, генерального директора Київського міжнародного інституту соціології Володимира Паніотто «Exit-poll: розвиток і методика проведення».

Захід було проведено на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у форматі відеоконференції за допомогою інтерактивної платформи Google Meet.

У відкритій лекції взяли участь науковці, представники професорсько-викладацького складу та студенти з різних закладів освіти. Під час заходу учасники мали можливість поглибити свої знання з питань історії розвитку та практики проведення екзит-полів на світовому та вітчизняному рівнях, особливостей формування вибіркової сукупності, процедури та підготовки інструментарію, а також дізналися про досвід Київського міжнародного інституту соціології у проведенні екзит-полів в Україні.

Головне фото