Засідання старостату ФЛСК

55519 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату, на якому урочисто привітали командирів 1-го курсу ОС Бакалавр та ОС Магістр.

До зустрічі доєдналися декан факультету Сергій Ягодзінський, заступник декана з навчальної роботи Олександра Алпатова, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва та відповідальна факультету по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, а також голова студентської ради ФЛСК Ігор Шевченко.

Новообрані командири отримали інформацію стосовно своїх обов’язків, а також щодо організації навчального процесу, проходження заліково-екзаменаційної сесії та строків проходження практики.

Голова студентської ради ФЛСК Ігор Шевченко поділився планами проведення низки тренінгів та розповів про процес набору до студентської ради факультету.

Студенти мали можливість поділитися проблемами, які у них виникають під час дистанційного навчання та поставити запитання, які турбують.