Честь! Слава! Держава!

55513 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся міжвузівський круглий стіл, приурочений Дню Захисника України, який щорічно відзначається 14 жовтня, у день Покрови Божої матері, покровительниці українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

У заході взяли участь проектор з навчальної роботи, доктор філологічних наук, професор А. Г. Гудманян, декан факультету С.М. Ягодзінський, заступники декана, завідувачі кафедр, студенти І-IV курсів спеціальностей факультету разом із наставниками та викладачами.

Також до круглого столу доєдналися гості:

Начальник науково-організаційного відділу Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, кандидат психологічних наук, підполковник С. В. Стріха; провідний науковий співробітник Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, доктор педагогічних наук, доцент, полковник В. О. Рахманов; заступник командира військової частини А3620 по роботі з особовим складом, майор М. А. Максименко; Випускник НАУ, учасник бойових дій на Сході України М. О. Авраменко.

Зі щирими словами та побажаннями мирного неба звернувся до присутніх проректор Артур Грантович Гудманян, наголосивши, що кожен громадянин сьогодні висловлює свою повагу та подяку усім захисникам, серед яких також є випускники Національного авіаційного університету, що боронять кордони нашої Батьківщини.

Декан ФЛСК Сергій Миколайович Ягодзінський привітав усіх учасників міжвузівського круглого столу, побажав міцного здоров’я, миру, достатку й родинного затишку усім військовослужбовцям. Сергій Миколайович наголосив, що такі заходи є надзвичайно важливими у національно-патріотичному вихованні студентської молоді та подякував гостям за співпрацю в організації свята.

Майор М. А. Максименко розповів присутнім про реалії воєнних буднів, про важливу роль психологів, соціологів та соціальних працівників у підготовці воїнів до виконання бойових завдань та у їх реабілітації після мобілізації.

Вразила присутніх розповідь випускника НАУ, учасника бойових дій на Сході України М. О. Авраменка. Максим розповів, чому обрав саме такий шлях, що його спрямувало на захист Батьківщини.

Підполковник С. В. Стріха також привітав усіх присутніх та своїх колег зі святом. Сергій Володимирович звернувся безпосередньо до студентів, наголосивши, що вони і є тим майбутнім, задля якого відстоюють мир на Сході наші вояки.

Наприкінці заходу відповідальна факультету по роботі зі студентами Л. О. Хоменко-Семенова подякувала усім учасникам за участь в організації святкового міжвузівського круглого столу та побажала нашим захисникам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині.

Круглий стіл не лишив байдужим жодного присутнього: до дискусії стосовно ситуації на Сході України долучилися завідувачі кафедр та студенти факультету. Кожен дізнався про щось найважливіше для себе: про пережитий біль втрати, про стійкість та мужність, про незламність та патріотизм наших воїнів, які відстоюють на Сході України нашу волю, цілісність і незалежність.