Спортивний жовтень НАУ

555Незважаючи на труднощі, які пов’язані з карантинним обмеженням та епідеміологічну ситуацію в країні, спортивне життя у НАУ не зупиняється. За останні тижні студенти НАУ взяли участь у змаганнях з п’яти видів спорту. Так, збірна НАУ у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих увійшла у четвірку кращих команд.

До складу нашої команди, яку очолює старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Оргєєва С.В. увійшли: Данилюк Марію (АКФ - 209), Палій Валерію (ФЛСК - 501), Багинську Даяну (ФЛСК - 401), Панченко Катерину (ФЕБА - 315), Паламарчук Наталію (ФЕБА - 315), Крутась Владиславу (ЮФ - 303), Волошину Тетяну (ФЕБА - ОА 115 М), Кравчука Олександра (ЮФ - 304), Федченко Єлизавету (ФККПІ - 481).

02 жовтня 2020 року на базі спортивного комплексу НАУ були проведені традиційні змагання з легкої атлетики «Солом’янська миля». За загальним командним підрахунком (молодь+ветерани) наша команда посіла І місце.

Видовищними та напруженими видалися фінальні зустрічі Чемпіонату НАУ з футзалу, які проходили 8 жовтня 2020 року. Чемпіонами університету стали студенти ФККПІ, які з рахунком 5:2 переграли збірну команду ФЕБІТ. Бронзові нагороди виборола перспективна команда АКФ.

Цього ж дня (08.10.2020) проходив традиційний шаховий турнір «Кубок декана ФЛСК». У змаганнях взяли участь 16 студентів з 5 факультетів НАУ. Почесну нагороду «Кубок декана» виборов студент АКФ 510 Чорнобривець Олексій, на другу сходинку п’єдесталу піднявся капітан збірної команди НАУ з шахів Луцик Олександр (ФККПІ 326). Бронзові нагороди були вручені Срібній Владімірі (ФККПІ 221) та Климюку Дмитру (ФККПІ 227). Головним суддею цього спортивного свята був суддя Національної категорії Захарчук І.Р.

І, наостанок, приємні новини прийшли зі світу більярду. З 10 по 13 жовтня у Києві пройшов міжнародний турнір зі спортивного більярду «KIEV OPEN». У цьому престижному, з високим рейтингом змаганні, взяли участь більш ніж 100 спортсменів . За умов жорсткої конкуренції (серед учасників багаторазові чемпіони України, майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту України) студент ЮФ 206 Анатолій Сокальський здобув бронзову нагороду.

Вітаємо наших студентів, учасників та призерів зазначених змагань, а також їх тренерів. Подальших успіхів та перемог Вам!

Спортивний тиждень