Психогігієна в умовах пандемії: виклики сучасності

55512 жовтня відбувся круглий стіл «Психогігієна в умовах пандемії: виклики сучасності». Організаторами заходу виступили відповідальна факультету по роботі зі студентами Л. Хоменко-Семенова та завідувач навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти О. Козира. Учасниками заходу стали викладачі та студенти ФЛСК.

Круглий стіл покликаний напрацювати практичні рекомендації для формування бази знань і умінь, які будуть корисні для психопрофілактики негативних станів, проявів паніки та тривоги, ознайомлення з методами саморегуляції та психологічного розвантаження.

Присутні ознайомились зі слайдами, що продемонстрували модель профілактичної роботи зі студентами, досвід зарубіжних колег та вітчизняних дослідників.

Цікавим був виступ доцента кафедри соціальних технологій, кандидата психологічних наук О. Блінова про методи психологічного розвантаження, вміння переводити негативні емоції в позитивні, роль правильного дихання та користь медитаційних вправ.

О. Кузьмич, студентка 2-го курсу, освітньої програми «Практична психологія», виступила з доповіддю на тему «Психогігієна карантину або як не стати жертвою «епідемії страху», у якій розкрила основні психологічні проблеми, які виникли серед студентської молоді під час пандемії.

До активного обговорення долучилась І. Струк, доцент кафедри англійської філології і перекладу, кандидат філологічних наук, яка наголосила на важливості заходу і подальших досліджень із даної тематики та напрацювання методичних рекомендацій.

Сьогодення вимагає від кожного з нас дотримання основних засад психогігієни, які спрямовані на збереження психічного здоров’я та емоційного стану.

Дякуємо всім учасникам за активну участь, небайдужість і за позитивний настрій заходу.

Бажаємо всім тільки емоційного благополуччя і тільки гарних новин.

image 2020-10-12 14-42-36