Слово декана до першокурсників ФЛСК!

55501 жовтня 2020 року відбулася традиційна лекція декана Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій для студентів І курсу. Попри виклики сучасності, зумовлені пандемією, навіть в онлайн-форматі зустріч була сповнена атмосферою відкритості і щирості, дружнього спілкування адміністрації факультету, наставників академічних груп, викладачів і студентських кураторів з першокурсниками.

На початку зустрічі учасників привітав проректор з навчальної роботи Національного авіаційного університету А.Г. Гудманян, який побажав першокурсникам гарної долі в стінах університету, продуктивного навчання та кар’єрного успіху завдяки отриманим знанням, вмінням і навичкам.

У своїй лекції С.М. Ягодзінський розкрив етапи становлення НАУ, його сучасність і перспективи на майбутнє. Мапа території університету була репрезентована як «місто в місті»; проаналізовано схему розміщення навчальних корпусів, гуртожитків, бібліотек, спорткомплексу, Центру культури та мистецтв, музею авіації та інших елементів багатої інфраструктури НАУ. На слайдах подано відомості про основні відділи університету, наведено документи, які засвідчують високий міжнародний статус НАУ. На підтвердження цих слів було репрезентовано фотографії відомих політиків, вчених, суспільних діячів нашої держави та зарубіжжя, регулярні зустрічі з якими стали традицією нашого університету. Сергій Миколайович розповів про розвиток факультету, функціонування системи підготовки кадрів вищої кваліфікації, налагодження співпраці зі стейкхолдерами, реалізацію низки соціальних та освітніх проектів. Презентуючи здобутки факультету, декан зупинився на тактиці, стратегії та інструментарії навчально-виховного процесу, які стали основою якісної підготовки майбутніх фахівців. Участь наших студентів у наукових конференціях, симпозіумах, «круглих столах», їх зустрічі з провідними вітчизняними та зарубіжними вченими, програми стажування і міжнародного співробітництва, прекрасні аудиторії, сучасні мультимедійні класи стали візитівкою ФЛСК.

Кожного року факультет започатковує нові традиції в організації роботи зі студентами. Цьогоріч – це відкриття школи студкураторів! Студкуратор – це в першу чергу волонтерська ініціатива студентів, які, пам’ятаючи свої перші кроки у великому і новому світі, бажають допомогти пристосуватися першокурсникам до нових умов навчання та знайти відповіді на безліч питань, які в них виникають у повсякденному навчальному та побутовому житті.

Ми щиро вітаємо наших першокурсників, бажаємо цікавого та легкого навчання, знайти своє покликання у житті, справжніх друзів та наставників, здобути нові перемоги, нові враження! Сподіваємося, у найближчому майбутньому успіхи наших наймолодших колег стануть надбанням та гордістю всього Університету.

1 Copy

2 Copy