VIII Соціологічні читання: персоналії в соціології

5551 жовтня 2020 року, у День соціолога України, на кафедрі соціології та політології було організовано та проведено VIII традиційні Соціологічні читання «Персоналії в соціології».

У заході взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри, здобувачі, студенти НАУ та представники Фахового коледжу інженерії та управління НАУ; модератор – кандидат філософських наук, доцент Литовченко Ірина Василівна

Вітальним словом відкрила захід завідувач кафедри, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі Олена Андріївна, яка привітала учасників і розповіла про особливості професійної діяльності соціолога та історію професійного свята соціологів.

З тематичною доповіддю про етапи становлення соціологічної спільноти та способу відзначення професійного свята соціологів в Україні виступив на читаннях доктор соціологічних наук, професор Яковенко Юрій Іванович.

Цікавими, змістовними і пізнавальними були представлені доповіді студентів соціологів, політологів, економістів різних курсів навчання. Щороку основною метою соціологічних читань є ознайомлення учасників з особливостями інституціоналізації соціологічної науки та науковими здобутками видатних представників соціогуманітарних наук: М. Драгоманова, Г. Зіммеля, М. Вебера, Л. Козера, Е. Фромма, П. Сорокіна,      Дж.С. Коулмана та багатьох інших.

Організація та проведення традиційних міжвузівських соціологічних читань на кафедрі соціології та політології Національного авіаційного університету сприяє поглибленому вивченню та формуванню нових знань з історії світової та вітчизняної соціологічної думки, залученню до активної соціальної, наукової, творчої діяльності студентів, а також розвитку корпоративної культури університету, факультету, кафедри, налагодженню ефективної комунікації між представниками професорсько-викладацького складу кафедри, студентами університету та представниками інших закладів освіти.

IMG 4727 Copy

IMG 4730 Copy