VIII Соціологічні читання: персоналії в соціології

5551 жовтня 2020 року, у День соціолога України, на кафедрі соціології та політології було організовано та проведено VIII традиційні Соціологічні читання «Персоналії в соціології».

У заході взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри, здобувачі, студенти НАУ та представники Фахового коледжу інженерії та управління НАУ; модератор – кандидат філософських наук, доцент Литовченко Ірина Василівна

Вітальним словом відкрила захід завідувач кафедри, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі Олена Андріївна, яка привітала учасників і розповіла про особливості професійної діяльності соціолога та історію професійного свята соціологів.

З тематичною доповіддю про етапи становлення соціологічної спільноти та способу відзначення професійного свята соціологів в Україні виступив на читаннях доктор соціологічних наук, професор Яковенко Юрій Іванович.

Цікавими, змістовними і пізнавальними були представлені доповіді студентів соціологів, політологів, економістів різних курсів навчання. Щороку основною метою соціологічних читань є ознайомлення учасників з особливостями інституціоналізації соціологічної науки та науковими здобутками видатних представників соціогуманітарних наук: М. Драгоманова, Г. Зіммеля, М. Вебера, Л. Козера, Е. Фромма, П. Сорокіна,      Дж.С. Коулмана та багатьох інших.

Організація та проведення традиційних міжвузівських соціологічних читань на кафедрі соціології та політології Національного авіаційного університету сприяє поглибленому вивченню та формуванню нових знань з історії світової та вітчизняної соціологічної думки, залученню до активної соціальної, наукової, творчої діяльності студентів, а також розвитку корпоративної культури університету, факультету, кафедри, налагодженню ефективної комунікації між представниками професорсько-викладацького складу кафедри, студентами університету та представниками інших закладів освіти.

IMG 4727 Copy

IMG 4730 Copy

IMG 4733 Copy

IMG 4735 Copy

IMG 4751 Copy

IMG 4753 Copy

Головне фото Copy

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве