Голокост: пам’ять нації

55528 вересня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено круглий стіл «Голокост: пам’ять нації», присвячений Дню пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.

У заході взяли участь декан ФЛСК Сергій Ягодзінський, заступники декана ФЛСК, завідувачі кафедр ФЛСК, викладачі та студенти ФЛСК. Сергій Миколайович у своєму виступі наголосив, що такі заходи є важливими у вихованні сучасної молоді, у формуванні її історичної свідомості та розумінні цінностей життя.

З доповіддю «День пам’яті жертв Голокосту» виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Олег Захарчук, який розкрив причини, наслідки та вплив злочину проти усього людства на світову історію.

Також на круглому столі студенткою 4 курсу ФЛСК ОП «Практична психологія» Яною Прохоренко був презентований соціальний проект «Голокост. Істина в пам’яті», головною метою якого є привернення уваги молоді та формування активної громадянської позиції у проблемі збереження пам’яті про трагічну сторінку історії людства.

У рамках проекту студентка представила групу у Facebook «Голокост. Істина в пам’яті», яка єднає в собі всі важливі факти Голокосту, що привертають увагу студентів та всіх бажаючих до історичного минулого України.

Наприкінці зустрічі відбулася дискусія, у якій викладачі та студенти обговорили причини і наслідки Голокосту.

Голокост – це спільна трагедія усіх національностей, яка офіційно вважається злочином світової історії. Загальна кількість жертв складає більше шести мільйонів.