Початок навчального року!

555Шановні студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Сьогодні у Вас визначальний день – день старту навчання в Національному авіаційному університеті. Цей день розмежовує ваше життя на до- і після-. До цього дня ви були школярами, дітьми. Після – станете повністю відповідальними за власну долю.

Але цю відповідальність ми готові розділити разом із вами. Ми допоможемо вам набути впевненості, сформуватися як особистість, зрости над собою та стати професіоналом, який в найближчому майбутньому побудує гарну кар’єру та успішне життя. Крокуйте життєвим шляхом впевнено, здобувайте знання, друзів, набувайте ділових контактів, опановуйте нові уміння й навички.

У ці дні ми проводимо із вами консультативні зустрічі в стінах університету і одразу починаємо навчання в непростих умовах карантинних обмежень. Будьте зібраними, відповідальними, дисциплінованими. Навчання – це тяжка праця, але це праця на благо вашого майбутнього. За найменших проблем прошу вас звертатись до наставників груп, до завідувачів кафедр, до деканату.

Також запрошую вас на онлайн посвяту, що відбудеться 16 вересня 2020 року. Початок о 14.00. Посилання на зустріч: https://meet.google.com/mkh-zxnb-ceo?pli=1&authuser=0

А 30 вересня ми проведемо зустріч, яку традиційно іменують «Лекція декана до першокурсників». Ви вже матимете певний досвід студентського життя і ми зможемо предметно поспілкуватись, окресливши подальшу траєкторію вашого життя в Національному авіаційному університеті.

З початком!

З повагою, декан факультету Ягодзінський С.М.