Урочиста посвята у студенти НАУ: онлайн!

posvyataШановні першокурсники, батьки, рідні та близькі наших студентів першого курсу. Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій вітає Вас зі вступом до одного із провідних закладів вищої освіти України, визнаного в світі лідера з надання освітніх послуг – до Національного авіаційного університету. У найближчі роки ми – колектив НАУ – будемо Вашими найближчими людьми, Вашою родиною.

Навчайтесь, розвивайте Ваші навички й здібності, опановуйте різноманітні уміння, набувайте нових знань і тоді вже Ваш університет стане Вашою надійною опорою в житті та професійному зростанні.

Життя вносить невеликі корективи у наші можливості спілкуватись особисто. Попри це ми запрошуємо Вас на установчі збори з 14 по 17 вересня. Графік – у попередньому дописі.

А для більш близького знайомства з університетом, кафедрами, адміністрацією, студентським активом ми запрошуємо Вас на урочисту посвяту, яка відбудеться 16 вересня 2020 року о 14.00 в онлайн-форматі.

Посилання на зустріч: https://meet.google.com/mkh-zxnb-ceo?pli=1&authuser=0

Без попередньої реєстрації.

Після урочистої вступної частини ми відповімо на усі Ваші запитання.