Організація освітнього процесу в І семестрі 2020-2021 н.р.

vazhlyva-informatsiyaШановні студенти та співробітники факультету. Доводимо до Вашого відома процедуру навчання в І семестрі 2020-2021 н.р.

СТУДЕНТИ 1 курсу ОС "Бакалавр"

- Ми сформували Ваші групи та призначили кураторів, які сьогодні-завтра зв'яжуться з Вами за телефонами, які Ви вказували під час вступу. Будьте на зв'язку.

Списки груп - за посиланням: https://t.me/nau_flsc/2576

- Протягом 14-17 вересня ми запросимо Вас до університету оффлайн на установчі збори (точну дату, місце і час Вам скажуть куратори - Повний графік буде тут на каналі завтра). Якщо Ви не можете бути присутніми особисто - повідомте про це куратора, коли він з Вами контактуватиме. Установчі збори відбудуться з дотриманням норм карантину.

Графік установчих зборів - за посиланням: https://t.me/nau_flsc/2585

- Під час установчих зборів Ви отримаєте коди доступів до корпоративних скриньок, а також інструкції про те, як навчатися дистанційно. Розклад занять Вам надасть куратор.

- Починаючи з 15 вересня Ви навчаєтесь дистанційно до 29 вересня (орієнтовно).

- З 29 вересня Ви будете навчатись у змішаному форматі. Тобто, лекції - онлайн. Практичні - онлайн або оффлайн (за рішенням кафедри). Про це Вас також повідомлятимуть куратори та викладачі.

️- УВАГА! 16 вересня 2020 року о 14.00 ми розпочнемо ОНЛАЙН посвяту студентів 1 курсу. Посилання на зустріч - https://meet.google.com/mkh-zxnb-ceo?pli=1&authuser=0

Прошу усіх Вас і Ваших батьків бути. Після урочистої вступної частини ми відповімо на усі Ваші запитання.

✅ СТУДЕНТИ 1 курсу ОС "Магістр"

- Ваші групи формуються. По факту їх формування Вас наберуть старші наставники випускових кафедр

- Протягом 22-23 вересня ми запросимо Вас до університету оффлайн на установчі збори (точна дата, місце і час Вам повідомлять - Повний графік буде тут на каналі). Якщо Ви не можете бути присутніми особисто - повідомте про це, коли з Вами контактуватиме співробітник кафедри.

- Починаючи з 21 вересня Ви навчаєтесь дистанційно до 05 жовтня (орієнтовно).

- З 05 жовтня Ви будете навчатись у змішаному форматі. Тобто, лекції - онлайн. Практичні - онлайн або оффлайн (за рішенням кафедри). Про це Вас повідомлятимуть куратори та викладачі.

️- УВАГА! Студенти, які проживали до вступу в НАУ у червоних карантинних зонах (див. розподіл станом на 14.09 на 10.00), виходять на зв'язок із кураторами лише дистанційно.

✅ СТУДЕНТИ 2-4 та 6 курсу

- Ви продовжуєте навчатися з змішаній формі. Лекції - онлайн. Практичні - онлайн або оффлайн (за рішенням кафедри). Про це Вас повідомлятимуть куратори та викладачі.