Розклад занять з 01.09.2020

8158.970УВАГА! Шановні студенти та співробітники Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. Підписано офіційний наказ про організацію навчального процесу.

ОСНОВНІ МОМЕНТИ!

1. Перші два тижні студенти 2-4 та 6 курсів навчаються дистанційно, АЛЕ кафедра залишає за собою право запрошувати до навчальних аудиторій студентів на консультації, первинні інструктажі, практики тощо із дотриманням вимог адаптивного карантину та дистанціювання. ТОМУ більш повна інформація щодо груп буде у кураторів!

2. Для отримання всіх навчальних матеріалів прошу СТУДЕНТІВ відновити доступ до корпоративної пошти. Туди Вам будуть надходити запрошення на Google Classroom G Suite.

3. ВИКЛАДАЧІВ прошу зареєструвати, оновити, очистили Google Classroom G Suite навчальних дисциплін, ВЗЯТИ списки студентів груп та запросити здобувачів в онлайн класи.

4. УВАГА. Графік і форма навчання протягом перших двох тижнів може змінюватись. Тому слідкуйте за новинами, залишайтесь у бадьорому настрої і без паніки! )))

5. НАВЧАННЯ в ДВІ ЗМІНИ розпочнеться з ТРЕТЬОГО тижня, коли до навчання приступить 1 курс бакалаврів та магістрів. Перший та другий курси навчатимуться з 8.00 до 14.00, а старші - з 14.40.

ГОЛОВНЕ - тримайте постійний зв'язок із кураторами, завідувачами кафедр, відділом по роботі зі студентами ФЛСК (8.805) та деканом (8.807).

https://t.me/nau_flsc - Телеграм канал та чат для запитань

Завантажити архів