Випуск бакалаврів ФЛСК 2020 року

55525 червня 2020 року відбувся онлайн-випуск бакалаврів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. З вітальним словом до випускників і батьків звернувся ректор університету професор В.М. Ісаєнко, який побажав випускникам високих досягнень, особистого щастя та зауважив, що НАУ завжди буде чекати їх у рідних стінах.

З теплими побажання до випускників також звернувся проректор з навчальної роботи А.Г. Гудманян, який висловив надію на плідну подальшу співпрацю вже в якості роботодавців. Звертаючись до присутніх, декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій С.М. Ягодзінський, зазначив, що випуск – це завжди хвилююча, щаслива і одночасно сумна подія. Адже чотири останні роки ми разом з нинішніми випускниками писали історію факультету та університету!

Цього року ступінь бакалавра здобули 150 випускників, із яких 28 – відмінники навчання. 11 випускників отримали грамоти ректора за перемогу в огляді-конкурсі на кращу дипломну роботу, 25 випускників отримали подяки декана факультету за вагомий внесок у розвиток творчого життя факультету.

На свято завітали й наші партнери – представники роботодавців. Із привітанням виступили О.І. Бондарчук, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології управління Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці; Т.І. Параскева, директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з з функціональними обмеженнями Соломянського району м.Києва.

Вручення дипломів супроводжувалось теплими напутніми словами завідувачів випускових кафедр та наставників академічних груп. У кожному слові звучала гордість з нотками суму за тими, хто полишає стіни рідного університету.

Випускники також подякували кафедрам і факультету за тепло, за професійне становлення та турботу, пообіцяли залишатися з НАУ в статусі зовнішніх стейкхолдерів.

Традиційно свято завершилося Гімном НАУ, який онлайн виконували і випускники, і викладачі, і адміністрація факультету з гордістю та упевненістю у щасливе майбутнє випускників Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій!

З честю несіть звання бакалавра Національного авіаційного університету!

ФОТО НА ТИТУЛКУ