28 червня – День Конституції України

555День Конституції України традиційно відзначається 28 червня, а в 2020 році офіційне свято припадає на неділю. Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми й живемо досі, тож ця дата справді важлива для кожного українця.

26 червня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Hangouts Meet відбувся круглий стіл, приурочений Дню Конституції України.

Відкрив захід декан ФЛСК Сергій Миколайович Ягодзінський, який привітав усіх присутніх з важливим для нашої країни й для кожного українця святом.

Доцент кафедри історії та документознавства Бем Н. В. презентувала доповідь «Основний закон України», в якій розкрила передумови прийняття Конституції та суть основних її положень.

До виступів доєдналися студенти факультету, зокрема, голова студентської ради ФЛСК Ігор Шевченко, студент спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» розповів про бурхливі події в ніч на 28 червня 1996 року, які передували прийняттю конституції, а студентка 1 курсу спеціальності 053 «Психологія» Анастасія Кучменко розповіла цікаві факти про основний закон нашої держави.

Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!