Науково-дослідна практика

55522 червня 2020 року розпочалась науково-дослідна практика у студентів ІV курсу ФЛСК спеціальності 035 «Філологія». В режимі онлайн було проведене перше організаційне заняття під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу Ірини Струк.

Основні завдання практики: оволодіння навичками та вміннями для формулювання цілей і постановка задач дослідження; вибору необхідних методів наукового дослідження з метою модифікації і вдосконалення наявних та розробки нових методів, виходячи з конкретних завдань наукового дослідження; обробка, аналіз та інтерпретація отриманих результатів дослідження з урахуванням наявних літературних даних; розробка схематичного методологічного розділу магістерської роботи із залученням сучасних засобів редагування і друку.

В ході бесіди студенти були ознайомлені з програмою та графіком проходження практики, отримали індивідуальні завдання та дізналися вимоги щодо оформлення документації та критерії оцінювання завдань.

22-06-2020