Полікультурна освіта викладачів

555Доцент кафедри іноземної філології Желуденко М.О. пройшла курс підвищення кваліфікації «Полікультурна освіта викладачів» в Українському відкритому університеті післядипломної освіти.

Основна мета курсу - підвищення рівня полікультурної компетентності та засвоєння теоретичних знань з питань полікультурної освіти. Структура курсу передбачала оволодіння уміннями з організації полікультурної освіти, розвиток комунікації, толерантності, ціннісних орієнтирів та критичного мислення викладача.

У змісті курсу було висвітлено концептуальні засади функціонування полікультурної освіти в Україні та зарубіжних країнах; обґрунтовано структуру полікультурної компетентності викладачів та охарактеризовано етапи її формування; здійснено прогностичне обґрунтування розвитку полікультурної освіти в Україні.

Особливу подяку хочеться висловити автору курсу Султановій Лейлі Юріївні за найкращі враження від професійного та особистісного спілкування.

СЕРТИФIКАТ Желуденко 001