ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НАУ з англійської мови

55511 червня 2020 року викладачі кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Шостак О.Г., Глушаниця Н.В., Конопляник Л.М., Харицька С.В. взяли участь у проведенні другого туру Всеукраїнської учнівської олімпіади Національного авіаційного університету з англійської мови, організованого НН ІІОТ.

Другий тур олімпіади з англійської мови проводився дистанційно у синхронному режимі на платформі Moodle із відеозаписом на платформі Zoom впродовж усього терміну виконання роботи учасниками.

Під час проведення організаційної частини члени журі ознайомили учасників з порядком виконання завдань, побажали успішно впоратися з завданнями, продемонструвати високий рівень підготовки та володіння іноземною мовою та отримати додаткові 10 балів до сертифікату ЗНО.

Сподіваємось вже у вересні побачити учасників олімпіади з англійської мови серед студентів Національного авіаційного університету!