Профорієнтація онлайн

5552 червня 2020 року викладачі кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Хайдарі Н.І. та Журавель Т.В. провели профорієнтаційний захід з учнями одинадцятих класів ліцею «ІДЕАЛ» (м. Вишневе) у режимі онлайн на платформі Google Hangouts Meet у рамках профорієнтаційної роботи кафедри іноземної філології.

Під час освітньо-просвітницької лекції викладачі надали старшокласникам детальну інформацію про Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. В основному школярів цікавили умови вступу до університету, спеціальності, позанавчальна діяльність студентів, а також перспективи подальшого працевлаштування. Під час заходу учні отримали нові корисні знання про Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій і Національний авіаційний університет в цілому.