Конкурс перекладачів!

Запрошуємо Вас узяти участь у IV Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, який проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра англійської філології  і перекладу Гуманітарного інституту НАУ. До участі у конкурсі запрошуються студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія».
У рамках першого відбіркового (письмового) туру конкурсу учасники мають подати переклади українською мовою запропонованого уривку (див. Додаток) та заповнені анкети до 25 листопада 2012 р. Комісія у 5-денний термін перевіряє роботу та інформує учасників щодо можливості їхньої участі в другому турі конкурсу. Прийом робіт здійснюється за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою «Робота на конкурс». Максимальна кількість конкурсантів від одного ВНЗ – 5 студентів.

завантажити інформаційний лист..