Перемога у міжнародному конкурсі

555Студентка Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ольга Гнатів посіла II місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 035 «Філологія» із дослідженням на тему: «Переклад авіаційної термінології (на матеріалі роману Артура Гейлі «Аеропорт»)», який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

На конкурс надійшло 30 наукових робіт 35 авторів з 22 закладів вищої освіти, зокрема, України (7) та світу (15). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Болгарії, Грузії, Німеччини, Польщі, США, Франції та Чехії. На основі подвійного сліпого рецензування та відкритого обговорення конкурсних робіт були визначені призери, серед яких – і студентка нашого університету.

За ґрунтовну підготовку до участі в конкурсі студентка завдячує колективу кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій і своєму науковому керівникові – кандидату філологічних наук, доценту СТРУК Ірині Василівні.

Вітаємо студентку та її керівника з перемогою та бажаємо наснаги на шляху до нових звершень задля примноження славних традицій Національного авіаційного університету!

photo 2020-05-29 10-43-44

Струк