Actual problems of modern Ukraine: social and political aspect

55515 травня 2020 року на кафедрі соціології та політології (на платформі Google Meet) відбулося онлайн засідання англомовного студентського наукового гуртка «Actual problems of modern Ukraine: social and political aspect» під керівництвом доцента кафедри Марини Василівни Стригуль.

Студенти виступили з доповідями на тему: «Ukrainian political system: do we need a makeover?», «Ukraine under quarantine: monitoring of public moods», «Socio-political moods of Kyiv residents» тощо.

В ході засідання були обговорені дослідження, проведені Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 24-25 квітня 2020 року. За результатами опитування 68% респондентів часто слідкували за новинами про коронавірус, 19% робили це інколи, 9% - рідко. 5% взагалі не цікавились такими новинами. Частіше відслідковували новини про коронавірус люди старшого віку, жінки та особи з низьким соціальним статусом. 61% опитаних оцінюють заходи, запроваджені владою щодо боротьби з коронавірусом, як оптимальні. 14% вважають їх надто жорсткими, 16% – надто м’якими. 

Соціологи зафіксували в респондентів наявність ознак депресії, тривожності, паніки, втоми і розладів сну, що пов’язано із фізичними обмеженнями (малорухливістю, меншою активністю) та відсутністю достатньої кількості зовнішніх подразників: нових вражень, подій, інтенсивності взаємодії з іншими тощо.

Студенти продемонстрували зацікавленість актуальною темою та жваво приймали участь в обговоренні дискусійних питань.

фото 1

фото 4

фото 5

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве