Плюрилінгвальна мовна освіта

55521 травня 2020 року співробітниками навчальної лабораторії плюрилінгвальної мовної підготовки Радецькою М.В. та Гарбуз А.В. була проведена зустріч в дистанційному форматі з викладачами кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій з питань плюрилінгвальної освіти.

Під час зустрічі обговорювались основні цілі та завдання плюрилінгвальної освіти, її принципи та особливості імплементації у навчальний процес задля успішної підготовки майбутніх фахівців, зокрема розвитку їх комунікативних умінь та навичок, необхідних у рамках академічної мобільності в багатомовному та мультикультурному контексті європейського континенту.

В ході обговорення було підкреслено, що визначення міжкультурної компетенції та здатності до міжкультурного посередництва як однієї з цілей мовного навчання являє собою концептуальне зрушення в питанні цілей та завдань мовного навчання, які не повинні обмежуватись проблемами засвоєння мовних структур, а навпаки здатні розширювати можливості студентів в багатомовному середовищі.