Психологічна безпека особистості

55512 травня 2020 року відбул он-лайн зустріч «Прикладні групові технології психологічної безпеки особистості» учасників наукового гуртка-студії «Психологічна безпека особистості», присвячена актуальному питанню психологічної самодопомоги та підтримки оточуючих людей в умовах надзвичайної ситуації – карантину.

Активними учасниками обговорення – експертами з питань подолання особистістю психологічних утруднень, пов’язаних з ситуацією карантину, стали студенти-психологи бакалаврату і магістратури освітньо-професійної програми «Практична психологія». Модератором заходу виступила Олена Шевцова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК. В атмосфері зустрічі усі учасники долучилися до унікального «рецепту» збереження позитивного психоемоційного стану в умовах карантину, поділившись з іншими власними психологічними «родзинками», відчули психотерапевтичну підтримку один одного, більш чітко усвідомили індивідуальні ресурси саморегуляції й особистісної безпеки.

зображення viber 2020-05-21 09-49-23