Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів

55520 травня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Журавель Т.В. провела засідання студентського наукового гуртка «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів» для студентів 2 курсу Юридичного факультету у режимі онлайн на платформі Google Hangouts Meet.

Викладач запропонувала студентам переглянути відео “The Jury's Role in a Court Trial ” в межах вивчення теми “Fair Trial: The Jury” з метою закріплення лексичного матеріалу з теми. Після перегляду відео студенти провели жваву дискусію щодо його змісту. Крім цього, викладач запропонувала студентам виконати лексичні вправи, які розробила самостійно на основі відеоматеріалу.

В результаті проведення засідання студенти, що відвідали гурток, закріпили володіння лексичним матеріалом, необхідним для успішного складання заліку з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням», а також покращили навички слухання та говоріння англійською мовою.

изображение viber 2020-05-22 11-29-08

изображение viber 2020-05-22 11-29-11