ФЛСК започатковує серію наукових монографій

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій започаткував серію наукових робіт під загальною назвою «Гуманітарний дискурс суспільства ризику». Серія об’єднає цикл наукових і науково-популярних праць, автори яких презентують результати досліджень форм, методів і практик функціонування суспільства в епоху невизначеності.

Першою науковою працею серії стала монографія «Соціальні комунікації інформаційного суспільства: теоретичні та прикладні аспекти: монографія / під заг. ред. А.Г. Гудманяна, С.М. Ягодзінського. – К.: Талком, 2020. – 260 с. – (Серія «Гуманітарний дискурс суспільства ризику»)». У роботі вивчаються соціальні комунікації в реаліях соціально-економічних та культурно-історичних трансформацій інформаційного суспільства. Представлено теоретико-методологічний і прикладний аспекти реалізації соціальних комунікацій у сучасних-соціальних практиках. Репрезентовано стан і перспективи місця й ролі соціальних комунікацій у подоланні суперечностей, загроз і ризиків цивілізаційного поступу. Відображено етапи формування принципів, засобів і методів втілення соціальних комунікацій на початку ХХІ ст.

Запрошуємо вчених наукових установ, а також науково-педагогічних працівників закладів освіти України і світу до створення сучасних монографій в рамках серії «Гуманітарний дискурс суспільства ризику».

https://drive.google.com/file/d/10uDS9I_ufm7jQ-Ckb75rsx6KZLbjSk-x/view?usp=sharing

 

Безымянный

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве