Вітаємо з призначенням стипендії Президента України!

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій щиро вітає студентку ІV курсу Гензель Марину Юріївну, яка навчається за спеціальністю 035 «Філологія», спеціалізацією 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», з призначенням академічної стипендії Президента України.

Упродовж навчання Гензель М. Ю. зарекомендувала себе як активна й відповідальна студентка. Її відмінне навчання протягом чотирьох курсів супроводжується численними позитивними рекомендаціями від викладачів та активною участю у творчих конкурсах кафедри англійської філології і перекладу, на рівні факультету та університету.

Гензель М. Ю. – випускниця програми стажування Klitschko Foundation за програмою «Стажери 7.0»; стипендіатка програми Завтра. UA Фонду Пінчука 2019-2020; учасниця YouCamp 2019 та стипендіального форуму Фонду Пінчука. Була волонтером на таких заходах, як: Zero Waste School; AIESEC.

Щиро вітаємо Гензель М.Ю. та кафедру англійської філології і перекладу з черговою перемогою та бажаємо подальших злетів!