«Екскурсійний клуб» вирушає у похід

DSC_0060Для учасників "Екскурсійного клубу", що діє на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту, стало доброю традицією проводити вихідні разом. Студенти та викладачі кафедри відвідують мальовничі місця Києва, організовують інформативні екскурсії, ходять до театрів та концертних залів. Учасники клубу отримують безліч позитивних емоцій та дізнаються чимало нового, що стане у нагоді в майбутній професійній діяльності та розширить їхній кругозір. Цього разу 11 листопада 2012 року «Екскурсійний клуб» організував похід до Музею Великої Вітчизняної Війни, що був присвячений Дню визволення Києва від фашистських загарбників. Учасники клубу переглянули експозицію музею, прослухали розповідь гіда та поділилися власними знаннями з історії тих подій. Сподіваємось, такі зустрічі допоможуть молоді укріпити почуття патріотизму та гордості за минуле нашої країни.