НАУ носить вишиванку!

555Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки – чудове свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Цьогоріч День вишиванки припав на 21 травня і саме цього святкового дня на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулися заходи, приурочені Всесвітньому дню вишиванки.

Захід відбувся на платформі Google Hangouts Meet та об’єднав увесь дружній колектив ФЛСК: декан Сергій Ягодзінський, заступники декана, завідувачі кафедр, викладачі та студенти, – ніхто не лишився осторонь.

Декан факультету привітав колег та студентів зі святом, наголосивши, що вишиванка символізує зв’язок поколінь, викликає високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Упродовж свята викладачі кафедри української мови та культури Анастасія Сібрук та Тетяна Кузнєцова презентували символіку української вишиванки та різноманітні техніки вишивки.

До привітань доєдналася студентська рада ФЛСК, зокрема Ігор Шевченко, голова студентської ради, привітав усіх від імені студентства ФЛСК та презентував відеочелендж до Дня вишиванки.

Колектив Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій щиро вітає колег та студентів з чудовим святом та бажає укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!

вишиванка