Зустріч із випускниками КІТЗ НАУ

55521 травня 2020 року на платформі Google Meet відбулася зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів спеціальності 029 з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською та випускниками КІТЗ НАУ спеціалізації «Діловодство».

Із вітальним словом до учасників зустрічі звернулася відповідальна ФЛСК по роботі зі студентами, канд. пед. наук, доцент Леся Олексіївна Хоменко-Семенова. Під час обговорення особливостей вступу випускників КІТЗ на 2 та 3 курс до Національного авіаційного університету наші майбутні студенти дізналися про:

фахові дисципліни, які складатимуть при вступі, та бази практик (канд. істор. наук, доцент Тетяна Євгенівна Курченко);

організацію виховної роботи на факультеті (канд. істор. наук, доцент Юлія Петрівна Кондрашевська);

адаптацію до навчання на другому-третьому курсі (канд. істор. наук, доцент Тетяна Сергіївна Клиніна);

можливості працевлаштування та цикли дисциплін, які вивчатимуться (канд. істор. наук, доцент Людмила Володимирівна Божук).

Цікаво, на наш погляд, випускникам коледжу було почути і студентів, які вже навчаються в НАУ. Так, Ігор Шевченко, студент І курсу, розповів про своє студентське життя, особливості організації навчання та діяльність студради. Ірина Герасимчук, студентка 321 групи, акцентувала увагу присутніх на студентській науковій роботі та особливостях організації практик.

Декан ФЛСК, доктор філософських наук, професор, Сергій Миколайович Ягодзінський та завідувач кафедри історії та документознавства, доктор історичних наук, професор, Ірина Іванівна Тюрменко висловили впевненість у подальшій плідній співпраці між НАУ та КІТЗ на ниві підготовки висококваліфікованих фахівців.

З 2

З 8