День відкритих дверей факультету!

55519 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету на платформі Google Meet відбувся День відкритих дверей. У Дні відкритих дверей ФЛСК взяли абітурієнти з усіх регіонів України, а також директори шкіл-партнерів факультету, студенти коледжів.

Присутнім було презентовано усі освітні програми факультету, форми навчання, перспективи працевлаштування, орієнтовну вартість навчання на контракті та можливості вступу на бюджет за різними спеціальностями на основі аналізу попередніх Приймальних кампаній. Увага абітурієнтів була зосереджена на структурі НАУ, а також перевагах і можливостях навчання у славетному авіаційному університеті.

Під час презентації деканом факультету С.М. Ягодзінським були висвітлені питання навчання на англомовному проекті, можливостях міжнародного стажування та академічного обміну, умов проживання в гуртожитку, форм реалізації творчості студентів, навчання на кількох спеціальностях одразу, процедурах вступу на 2 і 3 курси та І курс магістратури.

Упродовж зустрічі абітурієнти мали можливість ставити запитання, на які відповідали завідувачі випускових кафедр та співробітники Приймальної комісії НАУ.

По завершенні загальної частини, майбутні студенти долучилися до онлайн зустрічей з випусковими кафедрами, отримавши більш розлогі відповіді стосовно обраної спеціальності.

Наступний День відкритих дверей факультету відбудеться в червні. Слідкуйте за новинами на офіційному сайті та у соціальних мережах.

Чекаємо Вас на навчання!

ДЕНЬ-1