Круглий стіл «Сім’я – це серце України»

55515 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families). Це свято було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Цього дня на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Meet відбувся круглий стіл «Сім’я – це серце України».

Модераторами заходу виступили викладачі та студенти кафедри соціальних технологій. На зустрічі відбулася презентація книги «Родинні історії», автором-упорядником якої є доцент кафедри соціальних технологій Тетяна Петренко. Книга складається з історій викладачів та студентів НАУ, учасники круглого столу мали можливість прослухали деякі з них.

У заході взяли участь декан ФЛСК Сергій Ягодзінський, заступники декана ФЛСК, завідувачі кафедр ФЛСК, викладачі та студенти факультету.

Студенти обговорювали своє бачення міцної родини, зупинилися на функціях сім’ї, правах і обов’язках членів родин, сформували поради для щасливої сім’ї, зібрали цікаві факти про шлюб і виховання дітей у різних країнах, навели приклади кращих фільмів про родинні стосунки.

З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість.

Сім’я – джерело любові та поваги. Вона є основою суспільства, берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь.

Кожен мав змогу висловитися щодо свого власного бачення сім’ї, ознайомити присутніх із світлинами власних родин.