З Днем української писемності та мови!

DSC031899-го листопада в Україні традиційно святкується День української писемності та мови відповідно до Указу Президента України № 1241/97 від 09.11.1997 року «Про день української писемності та мови». Напередодні свята в Гуманітарному інституті проходив тижневий цикл заходів, присвячений цьому надзвичайно важливому для української нації дню. Із 5-го по 9-те листопада було проведено презентацію підручника «Правила українського правопису», лекцію-презентацію «Витоки слов’янської писемності», круглий стіл «Актуальні проблеми сучасної україністики», конкурс декламаторів, стіннівок та заключний етап «Азъ-Буки-Квест». І на завершення 9-го листопада відбулось урочисте нагородження переможців конкурсів дипломами та призами.

Дирекція Гуманітарного інституту
висловлює подяку кафедрі української мови та культури,
а також студентам і співробітникам, які брали
активну участь в організації та проведенні свята.