Основні проблеми створення управлінської документації

55514 травня 2020 року доцент кафедри історії та документознавства Інна Леонідівна Шевчук провела відкриту лекцію на платформі Google Hangouts Meet з дисципліни «Управлінське документознавство» для студентів ДК-321 спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему: «Основні проблеми створення електронної управлінської документації».

Завдяки реєстрації НАУ в Google Suite for Education це заняття відвідали доценти та викладачі кафедри.

Обговорення важливих питань створення електронних документів управлінської діяльності, понять кваліфікованого електронного підпису та позначки часу, особливостей і переваг організації СЕД здійснювалося за допомогою презентації. Для активізації уваги студентів викладач використала різні засоби та методи навчання: проблемні питання, елементи бесіди, ребуси та тести.

Відкр пара 1-1

Відкр пара 1