Let's talk about AI

55513 травня 2020 року доценти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Конопляник Л.М. та Глушаниця Н.В. провели чергове засідання гуртка «Студентський англомовний дискусійний клуб» на тему «Інновації у науці і техніці» у режимі онлайн на платформі Google Meet.

У роботі гуртка були задіяні студенти НАУ, які представили доповіді англійською мовою на актуальні теми зі своїх спеціальностей, зокрема «Штучний інтелект у науці, промисловості та медицині», «Використання робототехніки в медицині», «Інтернет речей», «Еволюція смартфонів», «Інновації у біомедичній інженерії», «Штучний інтелект і наукова фантастика» та інші. Засідання гуртка пройшло в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням учасників. Студенти продемонстрували високий рівень сформованості уміння чітко формувати свою думку, логічно, структурно і послідовно будувати виступ, відстоювати власну точку зору. Тема «Інновації у науці і техніці» стала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

Участь студентів у роботі гуртка сприяє підвищенню творчої активності, формуванню ораторських здібностей, заохоченню до активних наукових пошуків, а також готує молодих дослідників до участі у науково-практичних конференціях.