Рівні права для кожного

5555 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Hangouts Meet відбувся круглий стіл «Рівні права для кожного», приурочений Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Представники БО «Право на щастя» Катерина Авраменко та Юлія Беззубець поділилися досвідом діяльності організації, розповіли про проєкт «Inclusive camp» інклюзивний табір для дітей з інвалідністю, де свої перші професійні кроки роблять і наші студенти спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота».

Доценти кафедри соціальних технологій Юлія Шатило та Наталія Новікова презентували доповідь про особливості організації інклюзивного навчання та представили методи практичної роботи з людьми з інвалідністю.

До заходу доєдналися декан ФЛСК Сергій Ягодзінський, заступники декана ФЛСК Олександра Алпатова та Анжеліка Кокарєва, відповідальна факультету по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, завідувачі кафедр, викладачі, наставники академічних груп та студенти факультету, а також – представники благодійної організації «Право на щастя».

Варто пам’ятати, що цей день є важливим не лише для людей, які мають інвалідність, але й для суспільства загалом. Адже залучення людей з інвалідністю до усіх сфер життя створює очевидні переваги для громадянського суспільства та стимулює його розвиток.