Наші викладачі – автори монографій видавництва Peter Lang

555Завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька – серед авторів двох міжнародних колективних монографій, що вийшли друком у авторитетному академічному видавництві Peter Lang.

Peter Lang посідає одне з перших місць в світі за кількістю найменувань, публікуючи майже 2000 видань щороку. Видавництво спеціалізується на наукових виданнях в галузі гуманітарних та суспільних наук.

Колективні монографії "National Identity in Literary Translation" (Ed. Łukasz Barciński) та "Translation Today: National Identity in Focus" (Ed. Michał Organ), співавторами яких є викладачі нашого університету, пропонують читачам широку палітру досліджень теоретиками перекладу з різних країн складних питань збереження національної ідентичності в перекладі, культурного трансферу, впливу ідеології та політики на творення перекладного тексту.

Peter Lang 1 cover

Peter Lang 2 cover