Ніщо не вічне – вічні матері

555Традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо День матері – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Це день, коли ми дякуємо нашим матерям за ласку, турботу і безмежну любов, за самопожертву і цілковиту самовіддачу. Це день, коли ми маємо привід вкотре сказати найдорожчій нам людині, як її цінуємо і любимо.

З нагоди свята на базі навчальної лабораторії українознавчих студій кафедри української мови та культури пройшла літературна вітальня «Ніщо не вічне – вічні матері». Студенти, викладачі, представники відділу по роботі зі студентами факультету лінгвістики та соціальних комунікацій говорили про те, чому таким важливим є День матері у світі, як відзначається це свято в Україні – свято, яке має в нас тривалу історію, бере початок ще у 20-х роках ХХ ст., як і за кордоном, хоча офіційно встановлене 1999 року. У поетичній формі учасники літературної вітальні висловлювали свої почуття до матері – читали власні вірші, надзвичайно талановиті і зворушливі, декламували поезію українських письменників, виконували пісні. На теплій зустрічі, присвяченій найтеплішому святові, підготували також подарунок – листівку, на якій будуть написані слова вдячності їм – тим, хто завжди нас підтримує і розуміє, – нашим матерям. Вітаємо їх і дякуємо їм за все!

Opera Снимок 2020-05-07 142046 meet.google.com

Opera Снимок 2020-05-07 142548 meet.google.com