Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

55530 квітня 2020 року в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбувся міжвузівський круглий стіл: «Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи» в дистанційному форматі.

В роботі круглого столу прийняли участь як викладачі кафедри соціології та політології так і запрошені колеги з інших вузів. З вітальним словом виступили проректор з навчальної роботи НАУ Гудманян Артур Грантович та декан факультету лінгвістики та соціальних комунікації Ягодзінський Сергій Миколайович.

На конференції обговорювалися виклики та загрози, що стоять перед Україною на нинішньому етапі розвитку, сучасний стан соціально-політичних наук в Україні та інші питання. Так, доктор історичних наук, заступник директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України Гай-Нижник Павло Павлович окреслив соціальну-політичну ситуацію в Україні. Доктор політичних наук, професор кафедри соціології та політології Чупрій Леонід Васильович висвітлив вплив поширення коронавірусної інфекції на політичні та економічні процеси, зокрема, на сферу зайнятості. Кандидат політичних наук, доцент Національної академії державного управління при Президентові України Дацюк Андрій Васильович розкрив безпекову стратегію України, зокрема, підкреслив соціально-політичні та гуманітарні виміри європейської інтеграції. Докторант Київського національного університету імені Тараса Шевченка Настояща Катерина Василівна акцентувала увагу та соціокультурних практиках в умовах глобалізації. Всі доповіді були цікавими і змістовними, дискусія жвавою. За результатами конференції буде підготовлений Збірник матеріалів круглого столу.

2020-04-30 132700.458