«Поезія – це завжди неповторність…»

IMG_15858 листопада 2012 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту відбулася зустріч з молодою сучасною поетесою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом  міжнародних конкурсів та українсько-німецької премії імені Олеся Гончара, Анною Малігон. Авторка презентувала свої нові збірки – «Переливання крові» та « Покинутим кораблям». Поціновувачі української поезії із захопленням слухали вірші в авторському виконанні, ділилися враженнями та дізнавалися секрети поетичної майстерності. Палку дискусію викликало питання про натхнення митця та засоби реалізації творчого задуму. Піднесені  поетичною хвилею, студенти декламували свої власні вірші, бажаючи отримати зауваження та поради професійного літератора.  Сподіваємося, що доброзичливістю та щирим словом здійснився «… якийсь безсмертний дотик до душі».