Наймолодші таланти!

67 листопада 2012 року в нашому інституту відбулася незабутня подія: першокурсники дебютували зі своїми талантами, зробивши перший крок у творче життя. Запальний драйв, шалена енергетика та океан сміху лунав із уст глядачів щохвилини. Феєричну атмосферу створили такі команди-учасниці: «Six, seven, eight» – команда психологів, «Маши і Медвідь» – команда філологів, «Стюардеси на ім’я Жанни» – команда документознавців, а також «Збірна соціологів» та «Соціальна робота». Виступи команд пройшли на високому рівні, адже першокурсники додали максимум зусиль до підготовки. За результатами виступів команд, журі визначило кращих.

На третій сходинці опинилась команда «Збірна соціологів».
На другому місці розмістилась команда «Стюардеси на ім’я Жанни».
Переможцями стала команда «Маши і медвідь», яка своїм почуттям гумору та бажанням перемогти підкорила серця всіх присутніх.